سوالات متداول

در این بخش سوالات متداول هر مدل از محصولات مارا در دسترس دارید

ابتدا دکمه میانی (بین دکمه + و- مدیریت صدا) هدفون را مدت 5 ثانیه بفشارید. بعد از روشن شدن، رنگ چراغ، قرمز و آبی چشمک زن خواهد شد. حال می توانید نام ایرفون خود را از لیست بلوتوث دستگاه خود انتخاب کنید.زمانی که اتصال برقرار شد، صدایی اتصال را تایید و چراغ ایرفون آبی ثابت خواهد شد.

 شده است، برای خاموش و روشن کردن ایرفون دیگر نیازی به فشردن دکمه میانی به مدت 5 ثانیه نیست.pair حالا که گوشی شما برای اولین بار به اصطلاح کافیست دکمه میانی را 2 ثانیه بفشارید تا اتصال برقرار شود، به همین راحتی!

ابتدا نام ایرفون خود را از لیست دستگاه های شناخته شده بلوتوث حذف و سپس با لمس کردن هرکدام از ایرفون ها به مدت 6 ثانیه آن ها را خاموش کنید.

سپس هرکدام را 10 ثانیه لمس نمایید تا کاملا ریست شوند. چراغ ها در ابتدا آبی و سپس قرمز می شوند. حالا آن ها را در کیس گذاشته تا چراغ هردو ایرفون قرمز شوند. سپس آنها را از کیس خارج کنید. هردو ایرفون به طور خودکار روشن و همزمان که باهم سینک می شوند، چراغ آنها آبی می شود. حال بلوتوث را تایید نمایید. وقتی اتصال ok یا pair جستجو نمایید. حال نام ایرفون را انتخاب و دکمه  Indy fuelیا  Indy evo دستگاه را روشن و مدل ایرفون خود را برقرار شد، صدایی آن را تایید خواهد کرد

ایرفون ها دارای کلاهک هستند که ممکن است قبل از قراردادن در کیس، کمی جابجا شوند.

 اگردیدید درکیس بسته نمی شود، کافیست این کلاهک ها را تنظیم نمایید.

روی هرکدام از یک از دو گوش ایرفون علامتی دال بر راست و چپ بودن آن وجود دارد.

حرف  R نشان دهنده سمت راست و حرف L نشان دهنده سمت چپ می باشد.

این موضوع کمک شایانی به فیت شدن بهتر ایرفون شما در گوش خواهد کرد.

همچنین برای بهتر فیت شدن کافی است ایرفون را با زاویه ای مناسب داخل گوش بگذارید

سپس به سمت جلو بچرخانید تا راحتی مد نظر را بیابید

هردو مدل این ایرفون ها دارای 3 مود Music mode , Podcast mode , Movie mode هستند: 

کافیست یکی از ایرفون ها را دوبار کلیک و سپس سریع همان دکمه را 2 ثانیه لمس نمایید. که به این ترتیب مودها جابجا می شوند و نام مود شنیده خواهد شد. 

این ویژگی برای افزایش آگاهی از اطراف بدون حذف یک سمت از ایرفون هاست. برای این ویژگی عالی کافیست بر یکی از ایرفون ها کلیک و سپس به سرعت همان ایرفون را 2 ثانیه لمس کنید. برای خاموش کردن این ویژگی همین عمل را دوباره تکرار کنید. به همین راحتی!

کافیست ایرفون سمت چپ را از کیس برداشته و 6 مرتبه آن را فشار دهید. رنگ چراغ قرمز و خودکار خاموش می شود. حالا ایرفون را داخل کیس بگذارید و همین عمل را برای ایرفون سمت راست انجام دهید. این کار نام هدفون را از لیست دستگاه های شناخته شده توسط بلوتوث پاک خواهد کرد. حال می توانید دوباره ایرفون را داخل کیس بگذارید

تماس با ما

تلفن تماس: 02188851524

نشانی: تهران – میدان ولیعصر – کوچه صومعه سرا (نصر) پلاک 18 طبقه 3

ساعات کاری:

شنبه تا چهارشنبه ۱۱ الی ۱۷

a