مقدمه

تکنولوژی هیجان انگیز نور و صدا

رویای دیدن استایل صدا و ایده کاراکترسازی اسپیکرهای عادی، باعث شد که تیم دیووم با 20 سال تجربه و متخصص بودن در امر صدا سبکی نوین در خلق اسپیکر ابداع کنند. آنان مملو از ایده­های ناب بودند و توانستند تکنولوژی را با هنر ترکیب کرده و نوآوری داشته باشند. درهمین راستا تیم دیووم از سال 2006 در زمینه تولید اسپیکرهای پیکسلی و اسمارت فعال گشت و 70 اختراع نوآورانه ایجاد کرد.

تکنولوژی هیجان انگیز دیووم

هدف Divoom این بود که استایل، نور و صدا را باهم ادغام کرده و تجربه ای نو به مخاطبین خود هدیه دهد. در کنار این موضوع توانست تکنولوژی و نوستالژی را ترکیب کرده و روح تازه ای در محصولاتش وارد کند. به گونه ای که هر محصول دارای شخصیت و کارکتر مخصوص به خود می­ باشد.

نمایندگی محصولات Divoom

کمپانی دیووم به توسعه خود بسیار اهمیت داد و اپلیکیشنی ساخت که به
گوشی­ های اندرویید و IOS متصل می­شود. همچنین با فیسبوک، گوگل، توییتر،
تسلا و … همکاری می­کند. محصولات برند دیووم در 65 کشور دنیا قابل دسترسی
است و می­توان گفت دیووم بسیار معروف به ساخت گجت­ هایی می ­باشد که دربین
اینفوئلنسرها طرفداران بسیاری دارد. علاوه برآن دیووم بزرگترین جامعه
پیکسلی انلاین در دنیا را دارد.

اپلیکیشن Divoom

کمپانی دیووم

تا قبل از سال 2006 بهترین اسپیکرهای پرتابل موجود فقط دارای صدای خوبی بودند و هیچ مزیت دیگری نداشتند. در سال 2006 کمپانی وترن اینجینیر تصمیم گرفت توسط متخصصین شرکت دیووم ایده جدیدی را پیاده سازی کند. آنها تصمیم گرفتند که اسپیکرهای پرتابل رو کاراکترسازی کنند و به اسپیکرها شخصیت دهند.

رویای برند دیووم این بود که شوق شنیدن صدا رو با استایل دادن به صدا یا با کاراکترسازی اون گجت تلفیق کند. براین اساس استارت اجرای این دغدغه در سال 2006 زده شد.

محصولات دیووم

برند Divoom به همراه تیم اکوسستیک اینجینیر که 20 سال تجریه داشت تصمیم گرفت LED و صدا را ترکیب کند و بعد از آزمون و خطاهای بسیار توانست اسپیکرهای پیکسلی و اسمارت نوآورانه ای را تولید کند که تجربه حسی تازه را از طریق موبایل و اپلیکیشن برای کاربر به ارمغان آورد.

ماموریت دیووم

در همین راستا تیم دیووم برای خود ماموریت ای درنظر گرفت که بتواند محصولاتی با صدای بی نهایت عالی تولید کند که هم از نظرآکوستیک خوب باشد و هم از نظر طراحی زیبا باشد.

پشتیبانی محصولات دیووم

هدف Divoom

در همین راستا تیم دیووم برای خود ماموریت ای درنظر گرفت که بتواند محصولاتی با صدای بی نهایت عالی تولید کند که هم از نظر آکوستیک خوب باشد و هم از نظر طراحی زیبا باشد.

گارانتی محصولات دیووم

ارزش های اساسی Divoom

در محصولات دیووم همواره سعی بر این بوده که علاوه بر تکنولوژی خلاقانه و تنظیم صدای خوب، کیفیت صدایی عالی ارایه داده شود و تجربه صدایی یکتا داشته باشید.

باید گفت محصولات دیووم علاوه بر طراحی خاص محصول و بسته بندی زیبا ترکیبی از تکنولوژی و نوستالژی می باشد که حس آشنای بچگی را در روح ما تازه می کند. در عین حال می­توانید هرکدام از محصولات برند دیووم را مدیریت کرده و آن را مطابق سلیقه خود، شخصی سازی کنید.

گارانتی محصولات Divoom

ویژگی های شاخص Divoom

محصولات دیووم وجه تمایزات بسیاری با گجت های مشابه خود دارند. می توان گفت از ویژگی های شاخص محصولات دیووم این است که:

    • به هیچ عنوان حوصله سربر نیست
    • نوآورانه و شیک است
    • مقاوم و طبق مد روز است

محصولات دیووم بر اساس ارزش­های اصلی پایه گذاری شده و به ارزش­ها پایبند است. همچنین در عین مد و فشن بودن دارای کیفیت بسیار عالی می باشد. دیووم رنگ های RGB را با فرمت اسپیکر ترکیب کرد که بتواند شخصیتی یونیک و منحصر به فرد به اسپیکرها دهد و فراتر از یک اسپیکر عادی باشد.

توسعه Divoom

در برند دیووم همواره رضایت کاربران در الویت قراردارد و تمامی کاربران می توانند داخل اپلیکیشن نظرات خود را ثبت کنند و جهت توسعه نرم افزار و محصول، پیشنهادات خود را به سازندگان دیووم ارائه دهند.

اپلیکیشن Divoom

دستاوردهای دیووم

کمپانی بیش از 15 سال تجربه تنظیم صدا دارد و بیش از 8 سال است که توسعه اسپیکرهای پیکسلی را انجام می­دهد و 70 طرح مفهومی و اختراع جهانی دارد.

از سال 2015 ایده ترکیب صدا با هنر را پیاده سازی کرد و یک محصول فان و یونیک در قالب پیکسل آرت ساخت که در ادامه باعث ساخته شدن اسپیکرهای پیکسلی شد. علاوه بر آن اپلیکیشن دیووم مطابق با نیاز اندرویید و IOS توسعه داده شد.

نمایندگی Divoom

دستاورد دیگر Divoom این است که بزرگترین جمعیت پیکسلی انلاین جهان رو دارد. بیش از 1.5 میلیون کاربر فعال دارد که در این جامعه جهانی پیکسلی؛ طرح ها، تصاویر و انیمیشن های پیکسلی که خود می­ سازند را با همدیگر در سرتاسر دنیا به اشتراک میگذارند و با هم تعامل دارند.

گارانتی اپلیکیشن پیکسل آرت

محصولات Divoom در 65 کشور دنیا قابل دسترس می باشد. با فیسبوک، گوگل، توییتر، تسلا و … همکاری کرده است. گجت های دیووم درمیان افراد معروف و اینفوئلنسرها جای خود را باز کرده و در میان افراد سرشناس بسیار پرطرفدار است. علاوه بر آن بزرگترین جامعه پیکسلی آنلاین در دنیا را دارد.

گارانتی محصولات Divoom

درآخر باید گفت زینو رایان از سال 2010 نماینده رسمی محصولات دیووم در ایران بوده است که در ابتدای امر واردکننده اسپیکرهای دیووم بود و در ادامه در سال 2015 شروع به واردکردن محصولات پیکسلی دیووم نمود. زینو رایان در سرتاسر ایران ارایه دهنده انواع محصولات دیووم با گارانتی اصل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

تلفن تماس: 02188851524

نشانی: تهران میدان ولیعصر- مجتمع ایرانیان-ط4-واحد13

ساعات کاری:

شنبه تا چهارشنبه ۱۱ الی ۱۷

a